ONLİNE EĞİTİM VE TEST YAZILIMI

Foto

ONLİNE EĞİTİM VE TEST YAZILIMI

 1. Sistem üzerinde 4 farklı giriş vardır. Bunlar; Yönetici - Öğretmen - Öğrenci - Veli olarak sisteme tanımlayabiliyoruz.
 2. Yönetici Kullanıcısı bütün menülere erişebiliyor. Ekleyip Silip Düzenleyebiliyor.
 3. Öğretmen Kullanıcısı yönetici kullanıcısının oluşturduğu deneme sınavı kendi branşı ile soru ekleyebiliyor. Kendi branşına ait ders videoları ekleyebiliyor. Ve öğrencilerin sorularını görebiliyor.
 4. Öğrencileri oluşturmadan önce sınıflar oluşturulabiliyor. Öğrencileri sınıflara tanımlayabiliyoruz. Daha sonrasında sınıf bazında deneme sınav ortalamalarını hangi ünitelerde hangi konularda ne kadar başarılı olduğunu görebiliyoruz.
 5. Öğrenciler deneme sınavlarını görebiliyor. Yöneticinin deneme sınavını oluştururken bir başlama saati seçiyor bu saatte o sınıfa ait bütün öğrenciler için butonlar aktif oluyor. Herkes aynı anda sınava girebiliyor. Kendi sınıfa ait ders videolarını izleyebiliyor.
 6. Veliler öğrencisine ait sınav sonuçlarını görebiliyor. Hangi ünite ve konuda başarısız olduğunu görebiliyor. Sınıfta kaçıncı olduğunu görebiliyor. Hangi ders videosunu kaç dakika izlediğini görebiliyor.
 7. Deneme sınavlarını 3 farklı türde oluşturabiliyorsunuz. Normal Deneme Sınavı - Online Deneme Sınavı - Online AYT - TYT Deneme Sınavı şeklinde yapılarda oluşturabiliyorsunuz.
 8. Normal Deneme Sınavlarında kullanıcılar istedikleri saatte sınava girerek yine bir süre bazında yaparak sonuçları görebiliyor.
 9. Online Deneme Sınavlarında bir başlangıc ve bitiş saati giriyorsunuz öğrenciler sadece o saatlerde o sınava girebiliyor. Ve siz sonuçları göster demediğiniz sürece kesinlikle sonuçlar görünmüyor.
 10. Online AYT-TYT Deneme sınavlarında da aynı Online Deneme sınavı gibi yapılabiliyor. Sonuçları kat sayılarına göre hesaplamalar üzerine çıkarıyor.
 11. Sınavlarda dersleri istediğiniz sıraya koyabiliyorsunuz. Soruları istediğiniz sıraya koyabiliyorsunuz. Öğrenciler istedikleri soruya geçebiliyorlar.
 12. Sınav ayarlarında 3 Yanlış 1 Doğruyu Götürsün - 4 Yanlış Bir Doğruyu Götürsün - Yanlışlar Doğruları Götürmesin şeklinde seçeneklerden birini seçebiliyorsunuz.
 13. Soruları Görsel ve Metin olarak ekleyebiliyorsunuz.
 14. Her derse ait kazanımlar ekleyebiliyorsunuz Ünite ve Konu bazında (Excel olarak içeri aktarım yapılıyor) Her eklediğiniz soruyu bir konuya bağlıyorsunuz. Sınav sonucunda öğrencinin hangi konularda yanlış hangi ünitelerde yüzdelik olarak ne kadar başarılı olduğunu görebiliyorsunuz.
 15. Öğrenciler sınav sonuçlarını görüntüleme ekranında sınıfta kaçıncı sırada olduğunu görebiliyor. Hangi sorularının doğru, hangi sorularının yanlış olduğunu görebiliyor.
 16. Sisteme sınırsız şekilde sınıf ve ders bazlı youtube üzerinden videolar ekleyebiliyorsunuz. Öğrenciler sadece tarayıcılarında o ekran açıkken arka planda bir sayaç başlıyor. Ve bir dersi kaç dakika izlediğini görebiliyorsunuz.
 17. Sınav sonuçlarını bütün öğrencilerin veya sadece bir sınıfı toplu olarak excel listesini alabiliyorsunuz.
 18. Öğrencileri - Velileri - Öğretmenleri ve Kazanımları excel olarak içeri aktarabiliyorsunuz.
 19. Sınav sırasında bir öğrenci yanlışlıkla sınavı bitir butonuna bastığında öğrenci size tekrar ulaştığında sınavı kaldığı yerden devam ettirebiliyorsunuz.
 20. Panel ekranı tamamıyla mobil uyumludur öğrenciler mobil telefonlarından da sorunsuz olarak sınavlara girebiliyorlar.
Foto

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.1 (17.09.2020)

 1. Yeni sınıflarınızı ve deneme sınavlarını listeleyeceğiz bir anasayfa kodlandı.
 2. Öğrenciler artık sizin bir üyelik oluşturmanıza gerek kalmadan kendileri üye olarak kendi sınıflarını seçerek sizin oluşturduğunuz deneme sınavlarına girebiliyor.
 3. Kategori Alt Kategori Mantığı Eklendi (Örn: 4.Sınıf -> Yaprak Testler - Üslü İfadeler -> Üslü İfadeler 1.Test) -- (Örn: 8.Sınıf -> Online Denemeler -> TEOG Çıkmış Sorular -> 2019 Çıkmış Sorular Deneme Sınavı)
 4. PDF ile sınav özelliği eklendi.

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.2 (01.10.2020)

 1. Ödev Takip Sistemi Entegre Edildi. Öğretmen Sınıfa ödev verir. Öğrenciler ödeve bakarak sınırsız şekilde dosyaları yükleyip, not ekleyebiliyor aynı şekilde öğretmende bu özellikleri kullanabiliyor.
 2. Ders Programı Ekledi. Öğretmenler ve yönetici ders programı saatlerine dersleri ekleyip öğretmen ders ile ilgili zoom linkini ve dökümanları yükleyebiliyor. Öğrenciler görüp indirebiliyor.
 3. Soru Sor kısmı eklendi. Öğrenciler sorularını dökümanlarla beraber hocalarına sorabiliyorlar. Öğretmenler ise gelen soruları dökümanlar ve notlar ekleyerek cevaplayabiliyor.

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.3 (14.10.2020)

 1. Video Derslerinden sonra ödev sistemi eklendi. Videoyu izledikten sonra ödev açılıyor ve ödevi yapabiliyorlar.
 2. BİLDİRİM SİSTEMİ EKLENDİ
 3. Yeni Video Eklendiğinde O SInıfın Bütün Öğrencilerine Bildirim Gider
 4. Yeni Ödev Eklendiğinde O Sınıfın Bütün Öğrencilerine Bildirim Gider
 5. Yeni Ders Programı Tanımladığımızda O Sınıfın Bütün Öğrencilerine Bildirim Gider
 6. Yeni Deneme Sınavı Eklendiğinde O Sınıfın Bütün Öğrencilerine Bildirim Gider
 7. Öğrenci Soru Sorduğunda Soru Sorduğu Ders İle İlgili Olan Bütün Öğretmenlere Bildirim Gider
 8. Öğretmen Soruyu Cevapladığında Öğretmene Bildirim Gider
 9. Öğrenci Ödevi Yüklediğinde İlgili Öğretmene Bildirim Gider.

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.4 (15.10.2020)

 1. ETÜT SİSTEMİ EKLENDİ
 2. Öğrenciler sisteme giriyorlar. 1 e 1 etüt sistemi için randevu talebi oluşturuyorlar. Öğretmen talep edebiliyorlar. Talep ettiği öğretmen boşsa önce o üstlenebiliyor. Ya da diğer öğretmenlerden birisi üstleniyor. Ve öğretmen canlı yayın linkini bırakıyor.
 3. Paket satışı yapılıyorsa eğer. Öğrencilerin haftada kaç defa 1 e 1 etüt dersi talep edebileceğiniz belirtebiliyorsunuz. Öğrenci 1 haftada sizin belirttiğinizden fazla randevu talep edemiyor.
 4. YOKLAMA SİSTEMİ EKLENDİ
 5. Öğrencilerin derslerinize katılmadığı günleri sisteme girebilirsiniz. Girdiğiniz günler veli panelinde ve öğrenci panelinde gösterilir.
 6. NETGSM SMS APİSİ EKLENDİ

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.5 (21.10.2020)

 1. ZOOM APİ EKLENDİ
 2. Ders Programı üzerinden oluşturduğunuz. Ders planlarını otomatik olarak zoom kullanıcınızda saatleri de aktif olmak üzere meeting kaydı oluşturur. (https://prnt.sc/v3uqwr) Öğrenciler sisteme ders programlarına girdiklerinde otomatik olarak canlı dersi görürler. Canlı Derse Katıl butonu açılır. Derse 15 dakika kala link ve şifre gözükür. Ders bitiminden 15 dakika sonra link ve şifre gösterimi tekrardan gider
 3. Eğer ücretli üyeliğiniz varsa yapılan bütün dersler zoom sistemine kaydediler. Kaydedilen bütün dersler anlık olarakta sistemde videolar kısmında gözükür.

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.6 (20.12.2020)

 1. ÖĞRENCİ SORU TAKİP SİSTEMİ EKLENDİ
 2. Öğrenciler çözdükleri soruları hızlı şekilde tarih ders soru sayısı doğru yanlış şeklinde doldurarak öğretmenlerine gönderebiliyorlar. Öğretmenler bunu aylık bazda raporlayabiliyor.
 3. PAKET OLUŞTURMA EKLENDİ
 4. KAYIT OLURKEN OTOMATİK PAYTR ENTEGRASYONU EKLENDİ
 5. ÜYE AKTİF PASİF EKLENDİ

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.7 (23.12.2020)

 1. MODÜL AÇ / KAPA EKLENDİ
 2. İstediğiniz modülleri geçici olarak kapatarak. Sol menüde gizleyebilirsiniz. Böylelikle kimse erişemeyecek ve sistemi kendiniz istediğiniz gibi dizayn edebileceksiniz.
 3. GOOGLE DRİVE VE VİMEO EKLENDİ
 4. Video izleme özelliğinde artık sadece youtube değil google drive ve vimeo üzerinden de videolarınızı ekleyebilirsiniz.
 5. SINAV SORULARININ VİDEOLU CEVAPLARI EKLENDİ
 6. Deneme sınavlarını hazırlarken artık sorulara videolar ekleyebileceksiniz. Öğrenciler sonuçlara bakarken yanlış yaptığı soruların videolarını izleyebilecek.

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.7.1 (26.12.2020)

 1. Yoklama Sistemi Geliştirildi.
 2. Sınav oluştururken kaç şık olacağı seçiliyor ('A-B-C','A-B-C-D','A-B-C-D')
 3. Yeni Tema Hataları Giderildi.
 4. Sınav Sistemindeki Hatalar Giderildi.
 5. Öğrenci İmport Geliştirildi.
 6. Veli İmport Özelliği Eklendi
 7. Ders Programı İmport Özelliği Eklendi.

YENİ VERSİYON ÖZELLİKLERİ V1.8 (01.01.2021)

 1. Yeni Tema Hataları Giderildi.
 2. Artık sisteme birden fazla kurum tanımlayabileceksiniz. Eklediğiniz kurumlar kendi öğretmenlerini, öğrencilerini, derslerini ekleyebilir. Bütün modülleri kullanabilmektedir.
 3. Siz ana yönetici olarak istediğiniz kuruma Online deneme sınav ekleyebilir. Videolar yükleyebilirsiniz.
 4. Eklediğiniz kuruma öğrenci video ve sınıflarına limit koyabilirsiniz. 1000 Öğrenci limiti 100 Online sınav limiti şeklinde belirleyebilirsiniz.
 5. İndex ve api ayarlarını yapabileceğiniz site Ayarları Eklendi.

ARA HATA GÜNCELLEMESİ V1.8.1 (05.01.2021)

 1. Kurum ile ilgili hatalar gideirldi.
 2. Responsive hatalar giderildi.

SİSTEM ÜZERİNDE YAPILAN TESTLER

Bir kuruma kurduğumuz yazılım sonrasında yapılan online deneme sınavına 600 kişi katıldı. Anlık olarak 600 kişinin katıldığı sınav da sistem üzerinde herhangi bir yavaşlama herhangi bir hata ekranı ve herhangi bir güvenlik önlemine rastlanmadı. Her öğrenci sınavlarını tamamladıktan sonra puan hesaplama ve sıralama konularında da herhangi bir hataya rastlanmadı.

Telefon
Whatsapp